Szybki
Kontakt

Zostaw dane – skontaktujemy się z Tobą

* - Pola obowiazkowe

Dystrybucja – sprzedaż kserokopiarek i urządzeń biurowych

Firma Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 roku, powołana do dystrybucji produktów marki Olivetti – włoskiego producenta sprzętu biurowego. Od samego początku firma specjalizowała się w dystrybucji wiodących technologii drukowania i kopiowania oraz urządzeń i produktów szeroko pojętej automatyki biurowej. Lata doświadczeń sprawiły, iż firma DSD Polska stała się również ekspertem w dziedzinie zarządzania procesami obiegu dokumentów w firmach. W ciągu kilku kolejnych lat do oferty naszej firmy zostały włączone kolejne marki z branży IT, takie jak m.in.: Muratec, Exponent World, Wenger, Avision – ostatnio włoska Arda. Dzisiaj, posiadając w ofercie tak bogaty wybór produktów, jesteśmy w stanie wyposażyć każde biuro w sprzęt niezbędny w codziennej pracy.

Firma DSD Polska posiada własną sieć dealerską składającą się z kilkudziesięciu firm, które skupiają się na oferowaniu produktów takich marek jak: Olivetti, Muratec, Avision, Mustek.

W 2007 roku DSD Polska rozpoczęła współpracę z dystrybutorem ABC Data S.A. jako dostawca produktów IT oraz sprzętu automatyki biurowej. Od 2010 roku spółka akcyjna ABC Data S.A. jest notowana na GPW w Warszawie S.A. ABC Data S.A. działa dzisiaj w siedmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej. W Polsce ABC Data posiada dwa centra logistyczne: w Warszawie oraz w Sosnowcu.

W 2013 roku DSD Polska rozpoczęła współpracę z kolejnym dużym dystrybutorem sprzętu IT – firmą AB S.A., której centrala znajduje się we Wrocławiu.

Współpracując z tak dużymi dystrybutorami oraz firmami należącymi do naszej sieci dealerskiej, mamy możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów.

 

W ofercie DSD Polska, znajdują się produkty takich marek jak:

olivetti

Olivetti jest koncernem europejskim o zasięgu ogólnoświatowym. Należy do światowej czołówki firm informatycznych. Na rynku europejskim firma Olivetti jest dostawcą cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych.

muratec

Muratec to japońska korporacja o zasięgu międzynarodowym założona w 1935 roku. Muratec jest dostawcą wysokiej jakości cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych.

avision

Firma produkująca wyspecjalizowane i profesjonalne skanery nabiurkowe oraz sieciowe.

exponent

Exponent World – marka oferująca produkty pomagające zorganizować przestrzeń roboczą i zachować porządek w domu oraz w biurze.

wenger

Najwyższej jakości szwajcarskie torby i plecaki na laptopa oraz dokumenty

rocada

Hiszpański producent najwyższej jakości flipchartów i tablic prezentacyjnych. W ofercie marki Rocada znajdziemy wszelkie produkty szeroko pojętej komunikacji wizualnej.

monolith

Monolith to niemiecka firma posiadająca w swojej ofercie szeroką gamę produktów biurowych takich jak: Niszczarki, Laminatory, Gilotyny i trymery, Akcesoria biurowe

arda

Arda – włoska marka oferująca produkty pomagające zorganizować przestrzeń roboczą i zachować porządek w domu oraz w biurze. W jej ofercie znajdziemy również artykuły szkolne i biurowe.

istay

i-stay to brytyjski dostawca szerokiej gamy toreb i plecaków na laptopa. Każdy produkt i-stay wyposażony został w opatentowany pasek na ramię.

desq

Desq to holenderski dostawca szerokiej gamy produktów biurowych takich jak: Niszczarki, Laminatory, Gilotyny i trymery, Akcesoria biurowe, Produkty komunikacji wizualnej

falcon

Falcon to brytyjski dostawca szerokiej gamy toreb i plecaków sportowych, turystycznych oraz dedykowanych do przenoszenia laptopów.

reco

RECOsystems to austriacki producent urządzeń do wykańczania dokumentów, takich jak m.in.: bindownice czy też laminatory.

 

 

2015 - Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
go to top