Szybki
Kontakt

Zostaw dane – skontaktujemy się z Tobą

* - Pola obowiazkowe

W wyniku porozumienia zawartego w dniu 31 marca 2015 doszło do integracji pomiędzy firmami Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o oraz Gadziński Technologie dla Biura. Firma Gadziński Technologie dla Biura była wieloletnim partnerem biznesowym firmy Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Zawarta transakcja przyczyni się do umocnienia pozycji firmy Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. na rynku druku biurowego w Wielkopolsce.

W ramach zawartej umowy firma Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. zyskała szeroką bazę klientów oraz majątek firmy Gadziński Technologie dla Biura. Do struktur firmy zostali włączeni również wszyscy pracownicy, dzięki temu klienci firmy Gadziński Technologie dla Biura zyskują pewność, że ich kontrakty będą realizowane zgodnie z ustaleniami i przyjętym harmonogramem. Integracja Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. oraz Gadziński Technologie dla Biura przyniesie korzyści klientom firmy, dzięki większemu dostępowi do sieci sprzedaży i serwisu. Oddziały sprzedażowo-serwisowe firmy znajdują się w 5 miastach w całej Polsce m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, a teraz również w Poznaniu.

***

– Do naszego zespołu dołączył również Pan Marek Gadziński, który będzie odpowiadał za nowopowstały oddział spółki. Gwarantuje to najwyższy poziomi obsługi i kontynuację dotychczasowych relacji z klientami na terenie Wielkopolski – powiedział Maciej Harmak, Prezes Zarządu Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

***

Firma Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań outsourcingu druku oraz dystrybucji urządzeń biurowych. Obsługuje bardzo szerokie spektrum klientów, zarówno biznesowych jak też z sektora publicznego. Spółka świadczy również usługi w zakresie Optymalizacji Środowiska Druku w firmach na terenie całego kraju, wykorzystując sieć własnych, wyspecjalizowanych oddziałów. 

2015 - Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
go to top