Szybki
Kontakt

Zostaw dane – skontaktujemy się z Tobą

* - Pola obowiazkowe

O firmie DSD

Dystrybucja

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Na początku zajmowaliśmy się głównie sprzedażą produktów marki Olivetti na polskim rynku. W kolejnych latach wzbogaciliśmy nasza ofertę o atrakcyjne produkty innych marek: Konica Minolta – japoński producent systemów druku, Muratec – japoński producent kopiarek, Peach – szwajcarski producent automatyki  biurowej, ProfiOffice – niemiecki producent automatyki biurowej , Genie – niemiecki producent automatyki biurowej, ROTO – niemiecki producent niszczarek, Exponent World – włoski producent organizerów i akcesoriów biurowych, Wenger – szwajcarski producent toreb i plecaków komputerowych, Rocada – hiszpański producent wyposażenia biura, mebli biurowych oraz produktów szeroko pojętej komunikacji wizualnej, Avision – tajwański producent skanerów.

Optymalizacja środowiska druku

Ostatni czas w naszej spółce wiązał się ze rozwojem usług dotyczących Optymalizacji Środowisk Druku w przedsiębiorstwach w całej Polsce. Korzystamy przy tym z własnych, wyspecjalizowanych oddziałów w Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie.

Usługi te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów od czasów kryzysu finansowego w 2009, głównie ze względu na znaczne korzyści w zakresie usprawnienia pracy oraz możliwość redukcji kosztów produkcji dokumentów. Implementowane, w wyniku przeprowadzanych audytów, rozwiązania bazują głównie na systemach druku Konica Minolta i Olivetti oraz programowych rozwiązaniach monitorowania floty drukującej i kontroli wydruku takich jak PaperCut czy Printfleet.

W ostatnich dwóch latach podpisaliśmy aż 600 umów outsourcingu druku. Oferujemy dzierżawę kopiarek i innych urządzeń biurowych. Możemy się pochwalić referencjami od klientów biznesowych oraz instytucji publicznych.

Sieć sprzedaży

Będąc dystrybutorem wielu znanych marek na terytorium Polski, w chwili obecnej współpracujemy z około 100 partnerami handlowymi na terenie całego kraju oraz dwoma, największymi w Polsce, dystrybutorami IT. Usługi w zakresie outsourcingu druku, realizujemy poprzez własne oddziały terenowe w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu oraz poprzez wyspecjalizowanych, stowarzyszonych w ramach projektu Hicopy, partnerów w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu.

 

2015 - Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
go to top